Świąteczne występy w Jarocińskim Ośrodku Kultury

To był wieczór pełen wrażeń

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy” – tym dniem dla uczniów naszej szkoły i ich rodzin był 5.12.2019 r. Wtedy to wszystkie klasy pod kierunkiem nauczycieli wystąpiły przed swoimi bliskimi i innymi zaproszonymi gośćmi. To był wieczór pełen wrażeń. Od godz. 16.oo w Jarocińskim Ośrodku Kultury trwał szkolny kiermasz. Wiele dekoracji, które można było tam nabyć, zostało wykonanych własnoręcznie przez naszych uczniów. O godzinie 17.00 rozpoczęła się część główna świątecznego spotkania. Po wystąpieniu pani dyrektor Hanny Masłowskiej podziwialiśmy, przygotowane przez uczniów klasy drugiej, jasełka. Następnie na scenie prezentowały się wszystkie klasy, śpiewając świąteczne piosenki lub tańcząc do nich. Można było również wysłuchać utworów wykonanych przez szkolny chórek oraz obejrzeć występ członków kółka tanecznego. Na koniec na scenie pojawili się nasi szkolni aktorzy, a więc przedstawiciele kółka teatralnego, z przygotowanym specjalnie na tę okazję spektaklem „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”.